Author Archive

Sanity System

Ambasadorem marki Sanity System jest Giancarlo Fischichella – były kierowca Formuły 1, a obecnie kierowca w zawodach Ferrari GT.

Wspomniana marka jako pierwsza uzyskała certyfikat potwierdzający skuteczność dezynfekcji pojazdów i pomieszczeń chroniąc je przed rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV2.

Ośrodek Terapii Uzależnień FreeDom

Ośrodek Terapii Uzależnień FreeDom mieści się w Mirkowie przy ulicy Jodłowej 1.  Jest to profesjonalna placówka terapeutyczna wspierająca nie tylko swoich pacjentów, ale i również ich rodziny, które często także dotknięte są skutkami uzależnienia.

FreeDom prowadzi dla swoich

NZOZ DENTYSTYKA

NZOZ Dentystyka to profesjonalna placówka medyczna miesząca się w Zawierciu, której cała kadra medyczna obsługująca na co dzień pacjentów, działa w branży medycznej i służbie zdrowia już od wielu lat.

Centrum medyczne z Zawiercia zaprasza wszystkich zainteresowanych wizytami

OneDayClinic

Poszukujesz placówki medycznej we Wrocławiu, która pomoże Ci zorganizować operację usunięcia zaćmy zagranicą?

Zgłoś się do wrocławskiej kliniki Okulistyczno- Optycznej OneDayClinic, gdzie doświadczona kadra lekarzy specjalistów wesprze Cię w leczeniu zaćmy zagranicą na NFZ.

Wspomniana klinika ma w swojej

Soczewki24

Serdecznie zapraszamy do sieci salonów optycznych Soczewki24, gdzie znajdziesz bogaty wybór okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych z każdej pułki cenowej, a także soczewki kontaktowe,  płyny do ich pielęgnacji oraz inne akcesoria.

Dla firmy najważniejsze jest zdrowie i zadowolenie swoich

Kancelaria Adwokacka Wegner Kostka

Kancelaria Adwokacka Wegner Kostka znajduje się we Wrocławiu. Kancelaria prowadzona jest przez Adwokat Magdalenę Wegner, która jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu oraz Adwokata Marcina Kostkę, który ukończył

INTRO-GRAF

Intro-Graf to nowoczesna drukarnia znajdująca się nieopodal Legnicy w Środzie Śląskiej przy ulicy Wrocławskiej 73, która nie boi się wymagających projektów, a także stosuje nowoczesne metody druku.

W bogatej ofercie Intro-Graf znajdziemy:

  • introligatornia,
  • druk wielkoformatowy i banery reklamowe,
  • oklejanie witryn

Inpensa

Biuro Inpensa z Wrocławia prowadzi usługi rachunkowe i podatkowe dla Twojej firmy, a także wesprze Twoje przedsiębiorstwo w pełnej obsłudze kadrowo-płacowej.

W bogatej ofercie wrocławskiego biura podatkowego znajdziemy najlepsze usługi księgowe we Wrocławiu, takie jak miedzy innymi: pełna

Doczepiane.pl

Sklep online Doczepiane.pl ma swoją siedzibę przy ulicy Jaracza 29/4 we Wrocławiu i zajmuje się dystrybucją naturalnych włosów do przedłużania tzw. doczepów.

Marka oferuje swoim klientom kilka wariantów długości włosów, co przekłada się również na ich gęstość. Doczepiane.pl

Perfect Smile Clinic Garnizon

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Perfect Smile Clinic Garnizon to profesjonalna klinika z Gdańska. Jest jednym z najnowocześniejszych centrów leczenia stomatologicznego w Polsce.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjentów, klinika nie tylko dysponuje najnowocześniejszą aparaturą cyfrową, a