Okulary Dolce&Gabbana – oprawki dla eleganckich kobiet

Dolce&Gabbana to synonim luksusu, połączenie najnowszych trendów z widocznym ukłonem w stronę ponadczasowej klasyki. Definicja marki widoczna jest również w oprawach okularowych. Co je wyróżnia?

Ciekawe, unikatowe wzornictwo i doskonała jakość wykonania, która sprawia, że okulary z powodzeniem służą przez wiele lat, pozostając w bardzo dobrym stanie. Dolce&Gabbana wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom klientek, oferując im szeroki wybór modnych, a jednocześnie ponadczasowych okularów. Marka dużą uwagę przykłada również do technologii produkcji opraw i ich firmowego znakowania.

Styl według Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana stawia na wyrazistość, ekstrawagancję i mocne akcenty, a także ponadczasową elegancję. To oferta dla kobiet o każdym typie urody. Okulary dedykowane są dla mocnych i pewnych siebie charakterów, które chcą podkreślić swój indywidualizm. Bogactwo kształtów i kolorów pozwala na idealnie dopasowanie okularów do własnych preferencji. Oferta Dolce&Gabbana to odważny, wyjątkowy i bezkompromisowy design, który doskonale dopełni wszystkie stylizacje. Marka zadbała, by klientka stawiająca na ich okulary czuła się wyjątkowo. Oprawki oprócz funkcji korekcyjnej są przede wszystkim piękną ozdobą. W katalogu znalazły się zarówno klasyczne kształty – lekko zaokrąglone prostokąty, formy owalne, jak również kocie oka. Dla fanek mocnych i ciężkich opraw marka oferuje modele szerokie z wyrazistymi zausznikami. Kobiety szukające równowagi pomiędzy wyrazistością, a elegancją, otrzymały linię okularów z cieńszymi, metalowymi zausznikami.

Oprawki Dolce&Gabbana pięknie współgrają ze wszystkimi stylizacjami, nadając im ton elegancji. To doskonały wybór zarówno na co dzień, jak i na wyjścia wieczorne. Oprawki są swego rodzaju biżuterią, która nie tylko nadaje szyku, ale też podkreśla charakter kobiety.

Dolce&Gabbana – synonim doskonałości

dolce gabbana okularyOprawki Dolce&Gabbana zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientkach. To linia produktów, do produkcji których wykorzystane zostało nowoczesne wzornictwo. Dolce&Gabbana to synonim luksusu, którego domeną jest perfekcyjne wykonanie i doskonała trwałość. Zarówno wersje plastikowe, metalowe, jak i mieszane, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpornych na drobne uszkodzenia mechaniczne, czy też działanie warunków atmosferycznych (np. nie blakną w letnim słońcu). Pomimo codziennego użytkowania i kilkukrotnego wkładania i zdejmowania, mechanizm zauszników pozostaje nienaruszony. Noski okularów są stabilne i nie gną się. Niezależnie od wielkości i grubości oprawek, każdy z modeli umożliwia dobranie do nich dowolnego rodzaju szkieł korekcyjnych.

Modnie naprzeciw słońcu

Asortyment okularów Dolce&Gabbana obejmuje również szeroką ofertę modeli przeciwsłonecznych. W katalogu znalazły się zarówno wersje z ciężkimi i szerokimi oprawkami, jak i wersje minimalistyczne. Stonowane odcienie szkieł wyglądają niezwykle elegancko i doskonale podkreślą każdą kobiecą stylizację, przez cały rok. Okulary przeciwsłoneczne Dolce&Gabbana wyróżniają się nie tylko ciekawym wzornictwem, ale też funkcjonalnością. W trosce o oczy marka oferuje modele wzbogacone o polaryzację lub wersję z tzw. szkłami gradalnymi, które chronią wzrok przed wszelkimi odblaskami światła padającego z góry. Okulary przeciwsłoneczne Dolce&Gabbana to synonim ciekawego designu i bezpieczeństwa wzroku w każdych warunkach, zarówno w letnim, jak i zimowym słońcu.