Nasi partnerzy:

 

Klinika OneDayClinic specjalizuje się w leczeniu zaćmy ocznej oraz innych badaniach wad wzroku u dorosłych i dzieci. Nasze placówki znajdziesz w Opolu, Wrocławiu, Oleśnicy i Gliwicach. W centrum okulistycznym w Opolu znajdziesz miedzy innymi: ortoptystę, soczewki oraz okulary progoresywne, bezpłatne badania wzroku i wiele innych.

kcm clinic logo

KCM Clinic to centrum medyczne z szeroką ofertą. Do ich głównych specjalizacji należy neurochirurgia, leczenie otyłości, plastyka piersi, ginekologia oraz liposukcja. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie kliniki.

 

Używany sprzęt medyczny Wrocław Medus to sklep oferujący używany sprzęt medyczny we Wrocławiu. Dla klientów, w szczególności seniorów oraz osób zmagających się z niepełnosprawnością oferują szeroki asortyment skuterów inwalidzkich, wózków inwalidzkich, krzeseł prysznicowych i pionizatorów.

 

 

soczewki logoW sklepie internetowym Soczewki24 zaopatrzyć można się m.in. w soczewki kontaktowe. Oferta obejmuje produkty znanych marek, takich jak Acuvue czy Dailies, w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego na ich stronie internetowej znaleźć można liczne porady dot. zdrowia oczu.