Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju

klinika chirurgii plastycznej - operacje plastyczne

Polanica-Zdrój kojarzona jest z operacjami plastycznymi – tutaj powstała także specjalistyczna prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej, w której wykonywane są liczne zabiegi mające na celu przywrócić pacjentom radość z własnego wyglądu, poprawić komfort życia i zapewnić możliwość cieszenia się zdrowym, pięknym ciałem. Wykonywane w klinice zabiegi przeprowadza doskonale wykwalifikowany personel przy wsparciu doświadczonego personelu pomocniczego.

Pacjenci prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej mogą liczyć nie tylko na wysoką jakość obsługi i bezpieczne, profesjonalnie przeprowadzone zabiegi, ale również na możliwość rekonwalscencji po powazniejszych operacjach w nowocześnie urządzonych, wygodnych i przestronnych salach z własną łazienką, telewizją i klimatyzacją. Kompleksowa opieka i profesjonalne podejście sprawiają, że pacjenci wracają do formy pod okiem doskonale przygotowanego zespołu.

Klinika Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju przeprowadza różnego rodzaju operacje plastyczne, zarówno te o charakterze estetycznym, jak i rekonstrukcje wad wrodzonych czy pourazowych zniekształceń. Chirurg plastyczny dr n. med. Ireneusz Łątkowski wraz z zespołem dbają o to, by zapewnić swoim pacjentom najwyższy standard opieki. Przeprowadzane operacje to m.in.:

  • korekta nosa, uszu i powiek, powiększanie ust,
  • lifting twarzy,
  • plastyka powłok brzucha, w tym liposukcja,
  • powiększanie biustu,
  • zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej.

W zabiegach stosowane są bezpieczne, sprawdzone materiały oraz nowoczesny sprzęt, dzięki którym pacjenci mogą cieszyć się jeszcze lepszymi efektami operacji. Zmniejsza się wówczas ryzyko wystąpienia powikłań.

Zapraszamy do kontaktu, celem umówienia się na pierwszą konsultację lub uzyskania szczegółowych informacji.

Kontakt

Adres: ul. Piastowska 17a, 57-320 Polanica-Zdrój

Telefon: +48 74 868 13 34 / 609 60 04 22 / 667 777 677

Mail: latkowski@chp.pl

Strona internetowa: chp.pl

Obszar działalności: cała Polska, Europa

Zdjęcia

klinika chirurgii plastycznej - korekta nosa

klinika chirurgii plastycznej - operacje plastyczne

Sala pooperacyjna