Oryginalne paznokcie – cat eye effect

Manicure jest jedną z podstawowych cech, które jako pierwsze zauważa się u kobiety. Piękne i zadbane paznokcie świadczą o klasie i dobrym guście. Kolory, jakie są dostępne, techniki i różnorodne dodatki, są tak mnogie, ż często nie wiadomo na co warto się zdecydować. Każda z nas – zarówno z konkretnej okazji, jak i bez – chce mieć idealne paznokcie, dopasowane do stylu.
Dziś, szczególnie popularną metodą na malowanie paznokci, jest stosowanie lakieru, który nada nam efekt kociego oka. Oryginalny wzór, jaki znajdzie się na naszych paznokciach, zapewni nam atencję i dobry wygląd.

Czym się charakteryzuje manicure cat eye effetct? – Otóż, do wykonania tego typu manicure, stosuje się specjalny lakier do paznokci, który cechuje się dość dużą zawartością drobinek magnetycznych. Po nałożeniu warstw lakieru, kosmetyczka stosuje magnes, który przeciąga blisko paznokcia. Efektem jest uzyskanie oryginalnego przejścia, które do złudzenia przypomina kocie oko.

Obecnie, każda z nas może pozwolić sobie na uzyskanie efektu kociego oka na paznokciach. Lakiery hybrydowe cat eye effect są bowiem szeroko dostępne. Aby zapewnić sobie dobry wygląd, możemy skorzystać z usług kosmetyczki lub samodzielnie wykonać manicure w domu.

Manicure kiedyś i dziś

Na przestrzeni lat, metody barwienia paznokci bardzo się zmieniały. W ciągu ostatnich kilku dekad, kobiety nosiły długie, jaskrawe tipsy, można było zastosować lakier pękający, z brokatem i wiele innych. Przez długi czas, bardzo popularny był french. Dodatkowo, jeszcze niedawno, kobiety często wykonywały sobie manicure z naklejkami, drobinkami lub kamyczkami. Obecnie jednak, dużo kobiet stawia na klasykę. Wykonanie manicure cat eye effect, pozwoli nam zabłysnąć w gronie znajomych. Każda okazja jest dobra, by go wypróbować.
Nowoczesny, lecz klasyczny i bardzo elegancki wzorek kociego oka, jaki mamy na paznokciach, prezentuje się subtelnie i pasuje do każdej kreacji. Odpowiednio dobrany kolor gwarantuje nam nienaganną prezencję, a pasek przejścia może znaleźć się w dowolnym miejscu.

 

cay eye 5D

Dlaczego warto zdecydować się na cat eye effect?

Metoda, jaką jest cat eye effect, obecnie jest coraz bardziej popularna. Przez wiele lat, sposoby na tworzenie pięknego manicure, były bardzo różne. Dzięki odpowiednim lakierom hybrydowym, możemy nadać swoim paznokciom lepszego wyglądu. Baza kolorów jest bardzo szeroka, dlatego każda z nas może dobrać odpowiedni odcień do koloru swoich oczu lub do kreacji. Zazwyczaj, wybieramy jeden kolor lakieru, który nałożymy na wszystkie paznokcie. Niekiedy jednak, kobiety decydują się na zastosowanie kilku barw, w ramach gradientu.
Każdy sposób na wykonanie manicure w tym stylu jest dobry, o ile podkreśla kolorystykę naszych ubrań.

Cat efye effect, to sposób malowania paznokci, który jest stosowany szczególnie często z podniosłych okazji. Randka, impreza firmowa, ślub przyjaciółki oraz chrzciny i inne okazje, są idealne do zastosowania takiego lakieru. Dziś, coraz większa liczba salonów kosmetycznych oferuje wykonanie takiego manicure.
Efekt kociego oka pozwoli nam nie tylko na niebanalną i elegancką prezencję. Wiele jest kobiet, które stosują standardowe lakiery hybrydowe. Najczęściej, są one jednobarwne. Technika wykonania cat eye effect oraz efekt końcowy, jaki uzyskujemy, bardzo przyciąga wzrok. Warto się na niego zdecydować, szczególnie jeśli cenimy sobie dobry styl i kobiecy wygląd.