Zabiegi dla urody

Zastosuj botox i odmłódź się

Z wiekiem ludzka skóra traci sprężystość i jędrność, traci swój młody wygląd – staje się mniej napięta, pojawiają się pierwsze zmarszczki i oznaki starzenia się. Aby temu zapobiec ludzie imają się różnych środków – stosują diety, piją więcej wody, łykają witaminy i minerały w postaci suplementów. Oczywiście spore znaczenie mają także geny, naturalnie uwarunkowania, w jakie każdy człowiek jest genetycznie wyposażony. Jednak są sposoby, aby wpłynąć na to, jak szybko postępują procesy starzenia się skóry oraz jak bardzo widoczne są ich efekty.botox Wrocław

Nieinwazyjne zabiegi, które oferuje współczesna medycyna estetyczna pozwalają zapewnić zadziwiające rezultaty. Czasem wystarczy odpowiednio dobrana kuracja, która spowalnia starzenie się skóry, czasem warto wybrać rozwiązanie nieco bardziej inwazyjne. Rzadko kiedy trzeba jednak sięgać po skalpel. Dużo dają iniekcje wybranych preparatów opartych na substancjach takich jak botox Wrocław czy kwas hialuronowy. Och działanie polega na czasowym zatrzymaniu pogłębiania się zmarszczek oraz na wygładzeniu już istniejących.

Wyjątkowa medycyna estetyczna

Zabiegi polegające na iniekcji botoksu czy kwasu hialuronowego wyglądają dość podobnie. Nie trzeba specjalnie się do nich przygotowywać – przed samym zabiegiem twarz jest dokładnie oczyszczana. To bardzo ważne, ponieważ wraz z ostrzem igły pod skórę mogłyby dostać się zanieczyszczenia obecne na powierzchni skóry. Zabieg nie jest bolesny, choć sama iniekcja może zaboleć czy zaszczypać. Większość gabinetów oferuje pacjentom możliwość miejscowego znieczulenia, jeśli mają takie życzenie.medycyna estetyczna Wrocław

Po iniekcji nie należy korzystać z saun, opalać się – zaleca się również zachowanie postawy siedzącej lub leżącej, tak by podany preparat mógł się równomiernie rozłożyć w skórze. Leżenie mogłoby zaburzyć ten proces. Dzisiejsza medycyna estetyczna Wrocław zapewnia doskonałe rozwiązania – ich liczba oraz zróżnicowanie pozwalają dobrać dany sposób kuracji do konkretnego problemu, z jakim boryka się pacjent. Dzięki temu można zapewnić mu odpowiednie metody, mające przynieść wyczekiwane rezultaty.

Wybierając dla siebie placówkę, w której chcemy dokonać zabiegu, warto upewnić się, że pracują w niej dyplomowani specjaliści. Warto poszukać także opinii – najlepiej wśród znajomych, oraz na portalach poświęconych medycynie estetycznej. Nieprawidłowo przeprowadzony zabieg może prowadzić do poważnych komplikacji.